logo talentida

TALENTÍDA

NÁŠ TÍM

RNDr. Ľudmila Burjanová

Ako riaditeľka firmy okrem vybavovania, telefonovania a organizovania vymýšľa úlohy do Maksíka, Maksa i Všetkovedka. Skontroluje Experta, pripraví úlohy pre Klokankov a pri tom všetkom sa stíha aj usmievať.

Mgr. Katarína Farnbauerová

Spočíta body Maksáčikom, Všetkovedkom, Klokanom i Expertom. Prepočíta úlohy Maksíka, Maksa i Klokana.

RNDr. Lívia Garajová

Stará sa o webové stránky. Spočíta body Maksáčom a pomôže Klokanovi i Expertovi. Ak práve neprogramuje, nájdete ju v divadle či v kine.

Ing. Eva Nandraská

Vystaví Vám faktúru, skontroluje platby. Pripraví dohody a výplaty pre všetkých spolupracovníkov. Oddychuje vo svojej kvetinovej záhrade.

Gabriela Onderčová

Zabezpečí, aby bolo dosť obálok, štítkov, papiera. Dohliadne, že v každej zásielke je to, čo má byť. Dovezie a odvezie všetku poštu.

Mgr. Ivana Viskupová

Zvyčajne sa tvári ako Klokan. Cestovateľské zážitky zužitkuje pri otázkach z geografie. Prepočíta úlohy Maksa, Maksíka i Klokana.

Zuzana Ondrušová

Ing. Zuzana Ondrušová

Nováčik v tíme. Dohliada na to, aby Expert prebehol bez jedinej chybičky. Prepočíta úlohy Maksa, Maksíka či Klokana. Stretnete ju aj na sociálnych sieťach.

Petere

Ing. Peter Ertl

Vymyslí, nadizajnuje a upraví krásne a funkčné stránky a poradí pri ich spravovaní. Pomáha s grafikou a prípravou do tlače a keď má čas, o dušu jazdí na bicykli.

Ekonom

Ing. Ivana Poláková

Poctivo dohliada, aby účtovníctvo sedelo do jediného centu, prichystá výplaty, odmeny a výhry pre stovky ľudí a ochotne poradí s ekonomickými otázkami.