Logo Maksík

MAKSÍK

NAPÍSALI O MAKSÍKOVI

Ivana Vágásiová
Read More
Ďakujeme krásne za odmeny, chlapci budú nadšení... Ďakujem za súťaž a úlohy, ktoré oslovili a "potrápili" nielen deti, ale aj nás dospelých... Babka si to neskutočne užíva, keď s chlapcami riešia záhady.
Bibiána Šimková
Read More
Chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za snahu a kreatívne úlohy, ktoré ste pre naše deti vytvorili a ktoré neraz potrápili aj nás rodičov a starých rodičov 🙂 Vaša snaha pracovať pre deti a podporovať ich kladný vzťah k matematike je neoceniteľná. Takže ešte raz veľká vďaka!
prof. František Olejník
Read More
Prajem Vám veľa entuziazmu pri vašej práci pre žiakov. Je to nezaplatiteľná činnosť. Tiež som matematik a organizoval som v minulosti s pánom profesorom Hejným "Tábory mladých matematikov" a viem, čo to obnáša. Ešte raz vám držím palce.
Slávka Kalakayová, učiteľka
Read More
Na Maksíkovi sa môj syn naučil pracovať s informáciami a tým mať rád matiku. Teraz k tomu vediem aj mladšiu dcéru a mojich žiakov.
Erik Daubner, otec
Read More
Pozdravujem celý tvorivý team Maksíka, a chcem sa vám poďakovat za námahu, ktorú si s prípravou a vydávaním úloh robíte. Musím povedať, že po dlhom čase sa mi syn púšťa so záujmom do niečoho vzdelávacieho. Je to obdivuhodné a záslužné zároveň, takže vám držím palce aj do ďalších vydaní.
Paulína Žemberová
Read More
Ďakujem Vám ako rodič za túto "súťaž", deti majú možnosť zamýšľať sa nad inými úlohami ako sú v učebnici, môžeme debatovať, je to pre ne motivačné!!!! (Náš syn má "problém" vyriešiť úlohu z matematiky - nechce sa mu, tak sa nevie sústrediť... ale Maksíka aj o 21 hod večer riešiť chce 🙂 ) ... A dnes som ostala prekvapená, keď bez rozstrihania vyriešil poskladanie obrázku.
Previous
Next
Deti z Nitrianskych Sučian
s p. uč. Vierou Habrmanovou
Read More
Ahoj, Maksík! V tomto školskom roku sa zapísalo do súťaže a chce riešiť maksíkoviny viac žiakov ako po minulé roky. Tretiaci a štvrtáci už roky obdivujú obrázky v úlohách. Posnažili sa a nekreslili vlastné, ktoré Ti venujú s láskou. Pozdravujeme a tešíme sa na ďalšie zaujímavé úlohy.
Lucia Mikolajova, mama
Read More
Oceňujem, že organizujete takéto súťaže, kde si vieme overiť všeobecný rozhľad našich detí. Synovia sa už viackrát zúčastnili aj Klokana aj Maksíka a musím povedať, že ma veľmi milo prekvapila kvalita a pripravenosť všetkých vašich súťaží.
Previous
Next
Otília Földesová, mama
Read More
Ďakujeme za užitočnú a inšpiratívnu súťaž, moja dcéra sa zakaždým púšťala s nadšením do riešenia príkladov. Včera nám pošta doručila darček, veľmi sa potešila. Tešíme sa na ďalšie kolo súťaže v novom školskom roku.
Jakubko Bukovan s rodičmi
Read More
Milý Maksík a všetci tvoji pomocníci, ďakujeme za ďalší školský rok plný úloh, príbehov a napätia pri ich riešení. Diplom a ceruzka prišli v poriadku, veľmi sa z nich tešíme.
Previous
Next
Iva Gavurová, mama
Read More
Veľmi pekne ďakujeme za krásne ilustrované a zaujímavé príbehy s konečným otáznikom. Nenechali nás čakať, kým sme ich nerozlúskli. Tešíme sa na ďalšie vydania.
Rodina Mičiaková
Read More
Milý Maksík, milí organizátori a spolutvorcovia tejto súťaže. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za diplom a milé darčeky. Do vašej súťaže sa radi zapojíme aj budúci školský rok.
Previous
Next
Inga Fracis, mama
Read More
Chcem sa Vám poďakovať za veľmi zaujímavé úlohy. Moja dcéra ich rieši s nadšením (majú prednosť pred všetkým, i domácimi úlohami 😁) a ak ešte nemá zadania úlohy zo školy, už ich vyrieši na Vašej stránke.
Lenka Palaščáková, mama
Read More
Ďakujeme za nápadité úlohy, ktoré sú súčasťou príbehu a učia deti matematicky myslieť. Sledovať tie "AHA" momenty a tú radosť po vyriešení niektorých zložitejších úloh je na nezaplatenie. Prajeme veľa dobrých nápadov na ďalšie a ďalšie príbehy 😁
Previous
Next
Rasťo Halamíček, otec
Read More
Vďaka za všetkých 5 sérií, bolo v nich veľa zaujímavých úloh, ktoré povzbudili rozmýšľanie.
Eva Turkovičová
Read More
Ďakujeme za pekné úlohy. Ako mama i ako učiteľka, sa teším keď deti pátrajú a rozmýšľaju.
Previous
Next
Eva Hallerová, mama
Read More
Ďakujeme vám všetkým za krásne úlohy, perfektný príbeh a všetko úsilie, ktoré vkladáte do rozvoja hlavičiek našich detičiek.
Katarina Chobodova, mama
Read More
To je škoda, že tento rok nebudú tričká, lebo boli skvelé s nápaditým motívom 😉 Ďakujeme za úžasnú prácu, ktorú pre deti robíte!
Previous
Next
Adam s maminou Zuzanou
Read More
Môj syn Adam sa na každé kolo veľmi tešil a úlohy riešil s veľkým nadšením a záujmom. Maksíkovi želáme rozširujúci sa okruh nadšencov a podporovateľov, rastúci počet úspešných riešiteľov a ešte veľa, veľa rokov, počas ktorých bude poskytovať matematické "vyžitie" šikovným matematikom.
Edita Máčajová, mama
Read More
Chcela by som Vám poďakovať za túto súťaž, dcéry Hanka a Zinka to veľmi rady robia, lúštia, rozmýšľajú. Ďakujeme za ľudský prístup v čase korony aj inokedy. Myslím, že možete žiť s pocitom, že robíte užitočnú vec.
Previous
Next
Gabika O., mama
Read More
Klobúk dolu Vám všetkým za všetku tu prácu v neľahkej situácii a za to, že sme to mohli s Maksíkom, ktorý je srdcovkou našej Ninky, dotiahnúť do úspešného konca. Diplom je na čestnom mieste, ceruzka bola ocenená týmito slovami : "Konečne ceruzka s gumou, presne takú som potrebovala!" 🙂 no a hra SPOČÍTAŠ je zábava pre celú rodinu.
Milota Ižoldová, mama
Read More
Opäť chcem poďakovať za Vašu skvelú prácu. Maksíka riešila aj dcéra Michaela a bola prijatá do matematickej triedy, kde brali z celého Slovenska len 30 študentov, a myslím si, že sčasti aj vďaka Vám. Máte skvelé zadania a to, že je to hravou formou - super.
Oliver, Maksáčik
Read More
Maksík rád by som sa Ti poďakoval za super cenu a skvelú skúsenosť z matematiky. Diplom aj špeciálna cena ma naozaj veľmi potešila 🙂 Prajem Tebe, ale aj celému kolektívu krásne leto a teším sa na ďalšie úlohy :))))
Previous
Next
Martina Beňová
Read More
Ďakujeme za zábavu, ktorú Vaša súťaž synovi priniesla, pekná práca 😃.
Jana Holdoková, ZŠ Prešov
Read More
Dobrý deň, v prvom rade sa chcem v mene všetkých našich žiakov poďakovať za pekné úlohy a Váš čas pri opravovaní ich riešení. Tiež by som chcela poďakovať za milé ceny – deti sa veľmi potešili, myslím, že toľko odmien ani nečakali.
rodina Bartíková
Read More
Ďakujeme veľmi pekne za ústretovosť, a aj za nápadité úlohy, zaujímavé príbehy, a hravú formu, ktorú do celého projektu vkladáte.
p. Kramplová
Read More
Ďakujem za veľmi zaujímavú súťaž, veľmi sa mi páčia úlohy, čo vymýšľate pre deti. Sú zaujímave, podporuju logiku a vizualne videnie, prevedenie je krasne.
Katarína Vajkai
Read More
Moji chlapci sa vždy zapojili aj do Maksíka, Klokanka a Všetkovedka. Vrelo odporúčam. Tie zadania sú fantastické. Priznám sa, že ja, ako učiteľka, z nich čerpám množstvo úloh aj na hodinách.
Paulínka a mamina Zuzana
Read More
Maksíka máme s dcérou veľmi rady. Úlohy sa Paulínke znova veľmi páčili. Dokonca tento rok nahovorila na riešenie aj svoju kamarátku Veroniku.
Zuzana Masárová a Jurko
Read More
Milý maksíkovský tím,
ako rodič by som sa vám všetkým chcela poďakovať za úžasnú súťaž a jej organizáciu aj v tých sťažených podmienkach, ktoré sme všetci zažívali tento školský rok.
Môj syn bol druhák, takže sa súťaže zúčastnil prvýkrát, a miloval ju ... a keď bol jeho obrázok vybratý do zadaní úloh, bol to "jeho najlepší deň na svete" - citovala som 🙂 .
Prajeme pokojné, zdravé a dobrodružné leto, aby ste nabrali kopec energie do nového školského roka a prípravy takých kvalitných aktivít, aké robíte.
Soňa Donovalová, ZŠ Brezno
Read More
Dobrý deň, dnes došli odmeny Maksíka a deťom urobili obrovskú radosť. Deti si ešte v triede otvorili hru Pizza. Ďakujem veľmi pekne.
Janka Kaderková, ZŠ Bratislava
Read More
Dobrý deň,
ďakujeme za pekné odmeny pre súťažiacich, žiaci sa veľmi potešili.
Hana Treuerová, ZŠ Svätý Jur
Read More
Do školy nám prišla zásielka v poriadku so všetkým, čo v nej má byť. Chcem sa poďakovať aj v mene detí za peknú súťaž. Deti pracovali s horlivosťou a vždy sa tešili na ďalšie úlohy.
Previous
Next
Rodina Černáková
Read More
Dobrý deň, Marek sa darčeku veľmi potešil. Bolo to pre neho nečakané spestrenie. Príklady riešil veľmi rád a na rozdiel od súrodencov ich mal vyriešené vždy v predstihu. Teším sa, že sa mu to páči. Ďakujem, že sa tomu venujete a stimulujete rozvoj detí pri riešení mimoškolských matematických úloh.
Rodina Lušňáková
Read More
Dobrý deň,
srdečne Vám ďakujeme – za pekné slová na záver, ako aj pocit z úspechu pre nášho syna. Úlohy z Maksika boli vždy výzvou pre každého člena rodiny, spájali nás a bol to hodnotne strávený čas. Prajeme Vám v novom školskom roku veľa ďalších kreatívnych nápadov.
Previous
Next
Silvia Vančová
Read More
Ďakujeme Vám za skvelú súťaž, ktorú ste pripravili pre naše deti. Čo sa týka konkrétne našej rodiny – a našej Anetky – veľmi sa tešila na každé ďalšie kolo. Dvojstránky s úlohami a kresbičkami si pozerala aj čítala aj po tom, čo už bol odpovedník dávno odovzdaný 🙂
Dáša Hudáková, mama
Read More
Ďakujeme Vám za Vašu prácu, ktorú robíte pre popularizáciu matematiky. A aj za to, že vďaka príkladom od Vás sú deti nútené nielen počítať, ale aj čítať s porozumením 🙂
Previous
Next
Miroslava Hrušková, mama
Read More
Jedno veľmi veľké ĎAKUJEM za celého Maksíka - dcéra sa vždy veľmi teší na ďalšie kolá a už teraz sa nevie dočkať nového školského roka, aby mohla riešiť ďalšieho Maksíka 🙂
Miroslava Adamuščinová, mama
Read More
Ďakujem za pripravovanie matematických súťaží, dcérku veľmi bavia a po vyplnení odpovedníka sa vždy teší na nové kolo. Prajem Vám ešte veľa dobrých nápadov.
Previous
Next
Andrea, Laura, Martin Rohaľovci
Read More
Veľmi pekne ďakujeme za skvelú možnosť potrápiť si hlavičky, za inšpiratívne úlohy aj za krásnu odmenu. Včera sme dostali hry a samozrejme sme ich už aj vyskúšali - dievčatá sú nadšené a tešia sa na budúci školský rok, pretože opäť chcú riešiť Maksíka.
Diana Miklášová, mama
Read More
Ďakujeme Vám! Dcéra strávila s Maksíkom krásne chvíle. A aj my ako rodičia sme sa tešili z nápaditých úloh. Škoda, že takých nebýva viac aj v bežných učebniciach. Veľmi sa nám páčili všetky Vaše projekty: Maksík, Klokanko aj Všetkovedko. Tešíme sa už teraz, čo pre deti vymyslíte v budúcom školskom roku.
Previous
Next
Ľudmila Vargová, učiteľka
Read More
Ďakujem za celých 5 kôl, 10 mesiacov a more trpezlivosti. Podieľala som sa prvýkrát, ďakujem za novú skúsenosť a možnosť venovať sa šikovným matematickým hlavičkám.
Katarína Marčeková, mama
Read More
Maksík je výborný na logické myslenie a predstavivosť, takže len tak ďalej! V ďalšom roku určite pokračujeme.
Previous
Next
rodina Daňová
Read More
Ďakujeme veľmi pekne za všetko čo pre deti robíte. Bol to náš prvý maksácky rok a určite nie posledný 😁. Veľmi sa nám páči forma akou pre deti pripravujete jednotlivé úlohy.
Janka, mama
Read More
Fandím vám, som trošičku tiež "švihnutá" matikou, ako bývala GAMČA-čka, takže sú mi všetky tieto súťaže sympatické a vnášate aspoň kreativitu do školského trápneho memorovania matematiky.
Previous
Next
Martin Vujčík, otec a učiteľ
Read More
Ďakujeme za Vašu celoročnú snahu sprístupniť matematiku hravou formou. Vždy sa tešíme, čo nové vymyslíte. Pokračujte vo výbornej a užitočnej práci. Tešíme sa na budúci rok na Maksíka 4.