Logo Maksík

MAKSÍK

TVORBA MAKSÁČIKOV

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách. Nakresli obrázok alebo napíš príbeh. Pripíš svoje meno a školu a pošli mi ho poštou.

Ak sa tvoj obrázok alebo príbeh dostane do zadaní, pošlem ti malý darček. Veľa príbehov a obrázkov zverejním na stránke.

Putovanie pokračuje

Mauglí skákal od radosti, keď som mu podával opravený amulet. Balú nás od radosti stískal tak, že nám skoro kosti praskali. Čo som ešte zažil s Mauglím, ako som sa ocitol v mori s Nemom a čo vymyslel Osmijanko Ti porozprávam nabudúce. Poteším sa, ak mi k tomu nakreslíš obrázky, prípadne vymyslíš príbeh.

Ľadová kráľovná, Ferdo Mravec a Mauglí

V Bratislave je tak teplo, až som sa bál, že sa mi roztopia aj obrázky z Ľadového kráľovstva. Veľmi ma potešili aj veselé obrázky s príhodami Ferda Mravca, Truhlíka a Gvendolíny. Mauglího aj jeho priateľov ste nakreslili tak verne, že sa teším na ďalšie obrázky a príbehy z džungle.
Ďakujem za všetky krásne obrázky, ale je ich tak veľa, že by sa na stránku ani nezmestili. Potešili ma všetky.

Šmolkovia, Harry Potter a Ľadová kráľovná

V Bratislave sa sneh udrží vždy len krátko, tak ma potešilo toľko krásnych mrazivých obrázkov z Ľadového kráľovstva. Maličkí Šmolkovia ma pobavili, s Harrym Potterom som si aspoň v duchu zalietal na metle a pospomínal na jeho kúzla. Opäť prišlo viac obrázkov, ako dokážem dať na stránku, ale všetky ma veľmi potešili.

U Pipi, prasiatok a Šmolkov

Z desiatok Vašich obrázkov na mňa vykukla mocná a veselá Pipi, sympatické prasiatka a veselí Šmolkovia. Ja som si ich počas cesty veľmi obľúbil. Podľa Vašich obrázkov sú to aj Vaši obľúbení rozprávkoví kamaráti. Len mi je ľúto, že sa mi na stránku nezmestili všetky obrázky. Ale všetky som si s radosťou pozrel a potešili ma. Koho obrázok sa Vám najviac páči? Napíšte mi.

Cesta do Rozprávkova

Ďakujem Vám, kamaráti, za desiatky krásnych obrázkov a príbehov o Rozprávkove. Veľmi ma mrzí, že nie je v mojich silách uverejniť všetky. Ale vďaka nim som si ľahšie naplánoval cestu, o ktorej Vám budem celý rok rozprávať. Niektoré obrázky sú pri úlohách prvého kola, niektoré si môžete pozrieť priamo tu.