Logo Maksík

MAKSÍK

TVORBA MAKSÁČIKOV 2022/23

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách.

Toto sú obrázky a príbehy, ktoré mi Maksáčikovia poslali v školskom roku 2023/24.

ROZPRÁVKOVO

Moje tohtoročné putovanie sa skončilo, ale zakrátko sa vyberiem na dobrodružnú cestu do Rozprávkova. Ďakujem Vám za krásne obrázkové a príbehové tipy, kam sa mám vybrať a koho mám spoznať. Mrzí ma, ale všetko, čo ste mi poslali, nedokážem uverejniť.

Prvý príbeh s mojimi zážitkami z Rozprávkova sa objaví spolu s novými úlohami v školách a na stránke začiatkom septembra.

Pekné prázdniny, kamaráti.

Môžete mi posielať aj fotografie, obrázky a príbehy z vašich prázdnin. Poteším sa, keď sa dozviem, čo pekné a zaujímavé ste zažili Vy.

MAKSÍKOVA škola

Do takých škôl, ako ste mi popísali a nakreslili, by som aj ja rád chodil. Mnohé z Vašich nápadov som využil aj pri vytváraní našej školy s Klokanom.

Ďakujem za množstvo krásnych obrázkov, veľmi sami páčili a potešili ma, ale nie je v mojich silách všetky uverejniť. Sú ich tu ale stovky. Zabavte sa nad nimi aj vy.

MAKSÍKOVA FARMA

Ďakujem vám za výborné nápady, ako sa stať farmárom, aké zvieratá chovať a čo je dobré pestovať. Ste skvelí poradcovia. Vidno, že mnohí z Vás už na ozajstnej farme boli.
Dlho som si lámal hlavu nad názvom farmy, ale v poslednej chvíli som zbadal návrh od Zuzanky Kučerovej a ten sa mi zapáčil.
Obrázkov prišlo rekordne veľa, nie je v mojich silách všetky uverejniť. Ale všetkým Vám ďakujeme, veľmi sami páčili a potešili ma.

Cestovná kancelária MAKSÍKTÚR

Vy ste teda riadni cestovatelia. Podľa obrázkov a príbehov vidím, že niektorí z vás už precestovali celý svet. Niektorí ste možno kreslili tie časti sveta, ktoré by ste chceli vidieť. Poslali ste mi rekordný počet obrázkov, napriek všetkej snahe ich nemôžem uverejniť všetky. Ale veľmi ma potešili a mnohé z nich zdobia moju kanceláriu. Pri pohľade na ne často dumám, kam sa najbližšie vyberiem. Ďakujem vám za všetky skvelé nápady.

MAKSÍK V OBCHODE

Vaše obrázky a príbehy ma inšpirovali k tomu, aby som si založil vlastný obchod. Veľa z vás mi radilo obchod pre zvieratká, iní by uvítali cukráreň alebo predaj hračiek. Mali ste toľko skvelých nápadov, veľmi ma mrzí, že ich nemôžem uverejniť všetky. Toľko obchodov, ako ste mi poslali, nemajú ani v najväčšom obchodnom dome sveta :-).

CIRKUS

Horíš od zvedavosti, o čom budú moje úlohy v tomto roku? Vyskúšam si netradičné povolania a začnem v cirkuse. Už teraz si môžeš pozrieť, ako si predstavujú moju cirkusovú kariéru ostatní Maksáčikovia.